×

آرایشگر دائم صورت زنانه

50,000  تومان
آرایشگر دائم صورت زنانه
زمان: 00:20:00
20 سوال
0 شرکت کننده
50,000  تومان

انجام میکروپیگمنتیشن به سختی تلفظش نیست؛ روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و وسایل یک‌بارمصرف استریل که به کاربر (پیگمنتر) این امکان را می‌دهد که بنا به تقاضای مشتری، نسبت به ارائه یک آرایش دائمی ایمن اقدام کند.احتمالا شما هم خانم‌هایی را دیده‌اید که همیشه آراسته و آرایش کرده در همه‌جا حضور پیدا می‌کنند و شاید از خود پرسیده‌اید چگونه ممکن است یک خانم در آخر شب ظاهری مثل اول روز داشته باشد.

اگر شما هم کمی کنجکاو بوده، در اینستاگرام و سایر شبکه‌های مجازی فعال باشید یا تراکت‌های تبلیغاتی آرایشگر‌ها به دست‌تان رسیده باشد، حتما تبلیغات مربوط به آرایش دائم را دیده‌اید. بله، آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن! فرآیندی که طی آن رنگ‌ها به صورت طبیعی روی صورت شما می‌نشیند و شما را تبدیل به فردی می‌کند که ۲۴ ساعته آراسته‌اید و از هرگونه مواد آرایشی بی‌نیاز هستید.

سرفصل های این دوره عبارتند از :

طراحی ابرو ، خط چشم ، بن مژه ، خط لب

متقارن سازی ابرو و خط چشم

مراحل آماده سازی قبل میکروپیگمنتیشن

آموزش طراحی با میکروپیگمنتیشن

آموزش انواع رنگ آرایش دائم

آموزش انواع تکنیک های میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن بدون خونریزی

آموزش ترمیم میکروپیگمنتیشن

* علاقه مندان به دوره آموزشی آرایشگر دائم صورت زنانه می توانید منابع را به صورت فصل بندی از وب سایت ۲ac.ir خریداری و دانلود نمایید و یا دوره کامل همراه با ارزیابی و گواهینامه معتبر از وب سایت ۹ac.ir ثبت نام نمایید تا بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

* توجه نمایید از زمان تهیه اشتراک ۶۰ روز مهلت دارید تا آزمون را  به پایان برسانید.