آرایشگر-ناخن (ناخن کار)

خیلی از بانوان دوست دارند وارد بازار کار آرایشگری بشوند  و از آنجاییکه در دهه های اخیر کار در سالن های زیبایی  به صورت تخصصی انجام می شود؛ مثل قدیم نیاز نیست که شما با کلیه رشته های آرایشگری آشنایی داشته باشید و می توانید از همان ابتدا رشته مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید. افراد برای انتخاب رشته تخصصی آرایشی خودشان پارامترهای مختلفی را در نظر می گیرند. علاقه شخصی، میزان درآمد و بازار کار آن رشته، میزان رقابت در آن شغل و آینده کاری و… همه اینها به انتخاب شغل آرایشی شما کمک می کند. بازار کار خوب رشته کاشت و طراحی ناخن این روزها خیلی از بانوان را به سمت خودش کشانده. برخلاف برخی رشته های آرایشی مثل گریم و میکاپ یا شینیون که فقط شما در مناسبت های خاص مشتری دارید، ناخن کارها در طول سال و حداقل ماهی یکبار مشتری های خود را می بینند و همین باعث می شود یک ناخن کار بتواند روی درآمد مشخصی در تمام فصول سال حساب باز کند.

سرفصل های این دوره عبارتند از :

زیبایی شناسی

روش های طراحی ناخن

وسایل طراحی ناخن

طراحی ناخن

دیزاین کروم، هولوگرام و شوگر افکت

طراحی ناخن با فویل و دیزاین ناخن با ابر

کار با رنگ اکلرلیک

طلاکوب و نقره کوب

طراحی سه بعدی ناخن

فرنچ ناخن

دیزاین گل برجسته با قلم

دیزاین ناخن با اکلیل، سنگ، نگین و لنز

 

* علاقه مندان به دوره آموزشی آرایشگر-ناخن (ناخن کار) می توانید منابع را به صورت فصل بندی از وب سایت ۲ac.ir خریداری و دانلود نمایید و یا دوره کامل همراه با ارزیابی و گواهینامه معتبر از وب سایت ۹ac.ir ثبت نام نمایید تا بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

* توجه نمایید از زمان تهیه اشتراک ۶۰ روز مهلت دارید تا آزمون را  به پایان برسانید.


مواد امتحانی

آرایشگر ناخن (ناخن کار)

خیلی از بانوان دوست دارند وارد بازار کار آرایشگری بشوند  و از آنجاییکه در دهه های اخیر کار در سالن های زیبایی  به صورت تخصصی انجام می شود؛ مثل قدیم نیاز نیست که شما با کلیه رشته های آرایشگری آشنایی داشته باشید و می توانید از همان ابتدا رشته مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید.

خرید اشتراک این آزمون