×

آشنایی با ساخت عینک

135,000  تومان
آشنایی با ساخت عینک
زمان: 00:20:00
20 سوال
8 شرکت کننده
135,000  تومان

آشنایی با ساخت عینک باعث تسلط افراد بر تمام اطلاعات درمورد چشم و عینک سازی می شود.عینک یا بینه یا بینک به قاب‌های دارای عدسی شیشه‌ای گفته می‌شود که در جلوی چشم‌های انسان قرار داده می‌شود تا دید و سوی چشم‌ها را بهتر کند. گاه هم از عینک‌ها تنها به منظور زیبایی و زینت یا محافظت از چشم‌ها استفاده می‌شود.  عینک‌های ویژه‌ای هم وجود دارد که برای مشاهده صحنه‌های سه‌بعدی یا واقعیت مجازی بکار می‌روند.نخستین عینک قابل قرار دادن روی صورت را سالوینو دآمراتی (Salvino d’Armati)، اهل ایتالیا، در سال ۱۲۸۴ میلادی ساخت.

بطور کلی، برای ساخت یک عینک مراحل زیادی را باید طی نمود یعنی از تجویز عدسی، آغاز و در نهایت به تنظیم عینک بر روی صورت بیمار و فراهم آوردن رضایت وی چه از نظر پزشکی و چه از لحاظ رعایت موارد زیبایی پایان می پذیرد، که البته، این پایان، خود آغاز دیگری است، آغاز تشکیل یک پرونده کامل برای بیمار و بایگانی آن و شروع خدمات پس از فروش و نظر سنجی از بیمار راجع به عملکرد خود و کارکنان موسسه و … .

سرفصل های دوره اموزشی آشنایی با ساخت عینک عبارت اند از :

مختصرى بر تاریخچه آموزش عینک سازى در ایران

 آشنایی با فریم و قطعات آن

 نسخه خوانی

 اندازه گیرى

 انتخاب فریم

 تهیه عدسى

 دور تراشی و نصب عدسی

 انواع عدسی ها

* علاقه مندان به دوره آموزشی روانشناسی ورزشی می توانید منابع را به صورت فصل بندی از وب سایت ۲ac.ir خریداری و دانلود نمایید و یا دوره کامل همراه با ارزیابی و گواهینامه معتبر از وب سایت ۹ac.ir ثبت نام نمایید تا بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

* توجه نمایید از زمان تهیه اشتراک ۶۰ روز مهلت دارید تا آزمون را  به پایان برسانید.