×

زبان فارسی ویژه ی غیرفارسی زبان ها

178,500  تومان
زبان فارسی ویژه ی غیرفارسی زبان ها
زمان: 00:20:00
20 سوال
2 شرکت کننده
178,500  تومان

زبان فارسی یکی از شاخه های زبان های هند و اروپایی به شمار می رود. زبان فارسی٬ زبان رسمی در کشورهای ایران٬ تاجیکستان است. و یکی از دو زبان رسمی کشور افغانستان در کنار زبان پشتوست. و همچنین زبان غالب مردم کشور ازبکستان مخصوصا در دو شهر سمرقند و بخارا به شمار می آید. و شمار گویندگان این زبان نزدیک به ۱۲۰ میلیون نفر برآورد شده است. از نکات جالب توجه زبان فارسی می توان به این مورد نیز اشاره نمود که تا پیش از استعمار انگلیس زبان رسمی کشور هند زبان فارسی بود. و یا حتی سرود ملی کشور پاکستان که زمانی جزیی از کشور هند به شمار می آمد تماما به زبان فارسی است. به غیر از یک کلمه.

زبان فارسی٬ در نشست تخصصی زبان شناسان اروپایی در برلین آلمان به دلیل دارا بودن ویژگی باستانی بودن٬ برخورداری از ادبیات بسیار غنی و سرشار. و به دلیل تغییرات بسیار اندک در طول آخرین هزاره ی عمر سپری شده ی خود به عنوان یکی از چهار زبان کلاسیک جهان شناخته شد. و از نظر شمار و تنوع در ضرب المثل جز سه زبان اول دنیا به شمار می آید.

سرفصل های دوره آموزش مجازی زبان فارسی ویژه ی غیرفارسی زبان ها:

آموزش زبان فارسی

دگرگونی واژگان در زبان فارسی

تاریخ زبان فارسی

آموزش نصب نرم افزار رزتااستون به همراه توضیحات

* علاقه مندان به دوره آموزشی کاربر ماساژ می توانید منابع را به صورت فصل بندی از وب سایت ۲ac.ir خریداری و دانلود نمایید و یا دوره کامل همراه با ارزیابی و گواهینامه معتبر از وب سایت ۹ac.ir ثبت نام نمایید تا بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

* توجه نمایید از زمان تهیه اشتراک ۶۰ روز مهلت دارید تا آزمون را  به پایان برسانید.