Illustrator

اگر در زمینه گرافیک فعالیت دارید بدون شک از نرم افزار Illustrator نیز استفاده می کنید. این نرم افزار به کاربران خود اجازه می دهد تا بتوانند تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنند و یا حتی دست به طراحی نیز بزنند. این دوره بطور کامل به آموزش برنامه Illustrator پرداخته است.پایه و اساس کار این نرم افزار بر روی تصاویر برداری (vector) است. محیط این نرم افزار و بسیاری از پنل ها، منو ها، ابزار ها، فیلتر ها و… همانند فتوشاپ است تنها با این تفاوت که ایلوستریتور برای کار بر روی تصاویر برداری است و توسط این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا به طراحی برداری بر روی تصاویر، فایل های تصویری،انیمیشن های فلش و … بپردازند. برخی از بخش هایی که در این دوره به آن پرداخته می شود عبارت اند از: طرح های سه بعدی، نمودار ها، طراحی آرم و نماد و منو ها و گزینه های مختلف دیگر.

 

سرفصل های این دوره عبارتند از :

 

الفبای Illustrator

 کار با ابزار ها

 آشنایی با براش ها و اعمال آن ها بر روی آبجکت

 کار با استروک ها

 گروه بندی در ایلوستریتور

 مدیریت لایه ها

 Opacity

 کار با ابزار الاین

 کار با ابزار پث فایندر در ایلوستریتور

 کشیدن اشکال ابتدایی و بررسی کاربرد ابزار ها

 آشنایی باقابلیت های اساسی و کلیدی

 تمرین های کاربردی

 معرفی منو ها

 فیلترها

 پنل ها

 

* علاقه مندان به دوره آموزشی Illustrator می توانید منابع را به صورت فصل بندی از وب سایت ۲ac.ir خریداری و دانلود نمایید و یا دوره کامل همراه با ارزیابی و گواهینامه معتبر از وب سایت ۹ac.ir ثبت نام نمایید تا بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

* توجه نمایید از زمان تهیه اشتراک ۶۰ روز مهلت دارید تا آزمون را  به پایان برسانید.


مواد امتحانی

Illustrator

نرم افزار Illustrator به کاربران خود اجازه می دهد تا بتوانند تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنند و یا حتی دست به طراحی نیز بزنند.

خرید اشتراک این آزمون